Часті питання

Моделювання безкоштовне?

Так, базова версія FarmForesight - безкоштовна та пропонує повноцінний функціонал моделювання.

Платна (Pro) версія дозволяє моделювати швидше, с більшим комфортом та надає більш детальну статистику.

Для того щоб комфортно моделювати потрібні спеціальні знання в агрономії?

Уважний гравець зможе виконувати всі основні функції не маючи спеціальних знань та орієнтуватись на підказки та масу даних в самому моделюванні.

Для кожної дії, яку треба виконати користувачу, за замовченням виставлені середні значення параметрів виконання, якщо ви не впевнені що робити - робіть з параметрами за замовченням, пізніше у вас буде можливість зрозуміти причинно-наслідкові зв'язки та почати управляти ціми параметрами детальніше.

Для гри потрібний спеціальний пристрій?

Для комфортного моделювання підійде будь-який комп'ютер з розподільчою здатністю дисплею від 1280х800 та більше (рекомендовано 1920х1080). Також вам знадобиться стабільне з'єднання з інтернетом (проводне або надійний wifi).

Моделювати на планшеті також можливо, але деякі механіки на сенсорному экрані буде менш зручно використовувати, аніж за допомогою мишки або тачпаду. Потужність комп'ютеру або планшету не важлива, адже основні розрахунки відбуваються на сервері, ваш пристрій - лише пульт управління вашим віртуальним підприємством.

Звідки дані на яких будувалося моделювання?

Більша частина даних про врожайності/затрати для різних культур - з відкритих джерел статистики + дані з комерційних джерел + аналітична обробка даних за допомогою групи експертів. Цінові та погодні сценарії з відкритих джерел даних про ціни та зміни погоди в регіонах.

Основна мета моделювання - створення збалансованої та іграбельної моделі, а не створення максимально реалістичних умов. Неможливо брати до уваги абсолютно всі фактори та умови, які впливають на результат в реальному світі, модель передбачає використання максимальної кількості реалістичних факторів, які мають найбільший вплив, але не має претензій на абсолютну реалістичність.

Для корпоративних клієнтів доступна опція кастомізації даних, тобто додавання спеціальних регіонів з реальними історичними даними кластерів компанії, які включають дані про врожайність та витрати на вирощування культур з реальної історії кластеру.

Які мови інтерфейсу доступні в моделюванні?

Наразі доступні три мови: українська, англійська та російська. Переключити мову інтерфейсу можна в налаштуваннях акаунту.

Якщо для ваших задач потрібна локалізація моделювання на інші мови - напишіть нам.

Не пропустіть можливість
безплатно спробувати моделювання!