Укр

Навіщо акаунти?

Акаунти у моделюванні FarmForesight використовуються для організації доступу користувачів до моделювання, для зберігання даних профілю користувача та статистики моделювання, наприклад, середніх показників ефективності зіграних сесій, доступу до історії зіграних сесій. Докладніше про статистику.

Чим цінний акаунт?

Ваш акаунт - ваша візитна картка у моделюванні FarmForesight та за його межами, ви можете поділитись вашими успіхами у соцмережах або переслати пряме посилання на ваш публічний профіль.

Види акаунтів

Реєстрація в моделюванні FarmForesight відкрита та використання безкоштовне, але є функціонал, доступний тільки для користувачів PRO та корпоративних акаунтів. Цей функціонал не дає напряму переваг в моделюванні, він робить сам процес моделювання більш комфортним та дозволяє більш детально налаштовувати сесії моделювання.

PRO акаунти - доступ до PRO функціоналу, детальніше про PRO функціонал

Корпоративні акаунти - доступ до PRO функціоналу + окрема статистика та аналітика по компанії, можливості кастомізації моделювання під потреби компанії, додавання специфічних історичних даних, уточнених карт техоперацій та багато іншого.

Які обмеження?

Користувачу заборонено мати більше ніж один акаунт, а також передавати комусь дані доступу до свого акаунту.
У випадку, якщо з якоїсь причини вам необхідно обійти ці правила - зверніться у службу підтримки, ми спробуємо щось вигадати.

Я хочу придбати корпоративні акаунти для своєї компанії, скільки це коштує?

Умови для компаній різняться в залежності від кількості необхідних акаунтів, навантаження на сервера та побажання по кастомізації моделювання для вашої компанії. Будь ласка зверніться до нас, і ми зможемо надати дати вам якомога детальнішу консультацію.