Укр

Панель користувача надає доступ до створення нових сесій моделювання та входу у існуючі сесії, що створені вами або іншими гравцями, а також до збірної статистики зіграних гравцем сесій.

Запуск нової сесії і вхід в існуючу

Кожен користувач моделювання FarmForesight може створювати сесії моделювання та запрошувати в них інших гравців. Для створення нової сесії натисніть на кнопку "Нова сесія" і вас перенаправить в інтерфейс створення сесії. Якщо ви створюєте сесію - у вас буде можливість запрошувати інших користувачів у неї та керувати її параметрами, детальніше про ролі в сесії. Якщо ви власник PRO або корпоративного акаунта - усі сесії, які ви створюєте будуть PRO сесіями, детальніше про відмінності.


Для того щоб приєднатися до чужої сесії попросіть гравця, що розпочав сесію, надіслати вам посилання на неї, після кліка на посилання, ви будете перенаправлені в інтерфейс налаштування компанії в сесії. Або попросіть його переслати або продиктувати вам номер сесії, натисніть "приєднатися до сесії", введіть номер сесії, натисніть "увійти".

Кожен користувач може знаходитися одночасно лише в одній сесії. Якщо ви перейдете за посиланням для приєднання до нової сесії, залишаючись у попередній, - вам буде запропоновано залишитись у поточній або закрити/вийти з неї та приєднатися до нової сесії.Якщо ви вже перебуваєте в сесії - на панелі гравця замість кнопки "Нова сесія" вам відображається коротка інформація про поточну сесію і вибір "повернутися в сесію" або "вийти з сесії".

Статистика моделювання

Всі зіграні сесії формують усереднену статистику, яка відображається в панелі гравця і містить наступний набір інформації: