Укр

Екран "мої поля" надає коротку інформацію про всі поля, стан культур, майбутніх, тих, що виконуються і виконаних техопераціях по культурах.

Віджет поля (окремий блок інформації по кожному полю) показує стан культури на полі у поточному місяці та складається з двох зон:

 1. Інформаційна панель зліва, що динамічно реагує на зміни умов (наприклад, виконання техоперацій) та показує такі дані:
  - тип культури на полі, 
  - прогнозоване повернення капіталу, 
  - прогнозована врожайність 
  - прогнозований валовий врожай.
 2. Зона технічних операцій, поділена на 4 тижні у кожному з місяців, де показуються майбутні, ті, що виконуються та виконані техоперації із індикацією оптимального та неоптимального часу виконання операції у зазначені тижні.

Зона технічних операцій має чотири рядки:

 1. Посів
 2. Внесення добрив
 3. Внесення засобів захисту рослин
 4. Збір врожаю

Кожний з рядків техоперацій має іконку-індикатор у правій стороні, у момент виконання технічної операції, ви будете бачити швидкість із якою дана операція виконується. Іконки реагують на доступність операції, стан іконки показує поточний статус техоперації на цьому полі:

Кожна технічна операція може бути виконана у оптимальний час згідно технічної карти типової для обраного регіону, за тиждень до оптимального часу або через тиждень після. Виконання технічної операції у неоптимальний час має негативний вплив на прогноз врожайності.

Відображення віджетів полів реагує на плин часу у сесії, поточний тиждень підсвічується блакитною областю, тижні, що минули, підсвічуються сірою областю. Це допомагає слідкувати за доступними у даний час технічними операціями, а також розуміти які операції у вас мають бути найближчим часом, а які операції вже були виконані або пропущені. Ті, що мають бути, доступні та пропущені операції зафарбовані у колір культури, виконані операції зафарбовані у сірий колір.

Урожайність не змінилася, а повернення капіталу по полях культури змінюється щотижня, хоча немає техоперацій. Чому?

Прогноз повернення капіталу по культурі залежить не тільки від прогнозу врожайності, але і від поточної спотової ціни на культуру, тому, що поки ви не продали фактично зібраний врожай - потенційний дохід від його майбутньої продажі розраховується з поточних умов продажу. Через це, при зміні ціни прогноз повернення капіталу може змінюватися суттєво.