Укр

Для проведення технічних операцій на полях вам знадобиться паливо. Як у випадку з насінням, добривами та ЗЗР, - якщо у вас на момент виконання технічних робіт не має на складі топлива - воно буде придбане по поточній ринковій вартості.

Однак, користуючись спеціальними пропозиціями на купівлю палива, а також, купуючи його заздалегідь, - ви заощаджуєте на витратах на пальне від 1% до 5%.

Для того, щоб купити паливо заздалегідь - перейдіть на екран закупівлі ТМЦ.

У деяких періодах моделювання з'являються спецпропозиції на купівлю пального, про наявність таких повідомляє спеціальна іконка на панелі из станом палива.

У нижній частині екрану закупівлі ТМЦ є дані про те, на скільки вистачить пального, розрахунок загальної потреби враховує всі витрати палива на всі техоперації, котрі передбачені в поточному році по всім культурам запланованим на полях.

Для купівлі палива - натисніть "купити пальне", оберіть необхідну вам кількість і натисніть "застосувати".

Зверніть увагу, що об'єм палива, який ви купуєте, автоматично знаходиться на рівні необхідному до кінця поточного року на всі техоперації і обмежений тільки загальною кількістю грошей на вашому рахунку. Не купуйте одразу багато, це не критична механіка і в будь-який момент ви маєте змогу виконувати техоперації навіть не маючи необхідну кількість палива на складі.

Якщо ви купили пальне і, з якоїсь причини, не використали його, - залишки можуть бути використані у наступних сезонах, а якщо у вас лишається пальне у кінці сесії - воно буде враховане у вашій капіталізації по поточній ринковій ціні з невеликим зниженням коефіцієнта.