Укр

Для проведення технічних операцій по вношенню насіння, добрив та ЗЗР, ви можете придбати їх заздалегідь. У випадку якщо на момент операції ви не маєте відповідного виду насіння, добрив або ЗЗР на складі - він буде куплений по поточній ринковій вартості.

Про стан складу насіння, добрив та ЗЗР є інформація, яку можна побачити на кажному екрані у правому сайдбарі. Навпроти кожної запланованої культури ви знайдете червоні або зелені крапки, які символізують нестачу або достатню кількість конкретного виду ТМЦ для запланованих техоперацій по культурі. У випадку якщо у поточний тиждень доступні спеціальні пропозиції на закупівлю певних видів ТМЦ - це позначається символом % на сайдбарі.

Користуючись спеціальними пропозиціями на закупівлю насіння, добрив та ЗЗР, а також просто покуючи їх заздалегідь до проведення техоперацій, ви заощаджуєте на витратах від 1.5% до 20%.

Для того, щоб купити заздалегідь насіння,  добрива та ЗЗР, перейдіть у екран закупівлі через выпадаюче меню у лівій частині екрану або по кліку на зоні на правому сайдбарі, котра відповідає за індикацію того чи вистачає вам насіння, добрив та ЗЗР.

У правій частині екрану закупівлі є поле для спецпропозицій. Вони з'являються випадковим чином в месяці, коли у вас найменша кількість техоперацій по культурам та постачальники насіння, добрив та ЗЗР пропонують вигідні умови. На кожній спецпрпропозиції ви знайдете інформацію про те який вид насіння, добрив або ЗЗР для якої культури та з якою знижкою пропонується. Набір спецпрпропозицій онивлюється у моделюванні кожний тиждень. Для того, щоб скористатися спецпропозицією - просто натисніть на неї, якщо у вас достатньо коштів на рахунку для цієї покупки - цей вид насіння, добрив або ЗЗР буде придбаний із відповідною знижкою.

Панель зліва на екрані закупівлі показує ваш поточний стан складу насіння, добрив та ЗЗР для усіх культур. Для того, щоб купити заздалегідь насіння, добрива або ЗЗР - натисніть на плюс на перетині рядка культури та стовпчика насіння, добрив та ЗЗР. У вікні, що відкрилось, кількість запропонованого до закупівлі виду ТМЦ автоматично відповідає закладеному на этапі планування сівозміни об'єму витрат на цей вид ТМЦ по цій культурі, усереднений для всіх полів мінус вже внесені у поля витрати, тобто фактично те, що вам ще доведеться внести у всі поля даної культури до кінця сезону.

Якщо ви купили насіння, добрива або ЗЗР та з якоїсь причини не використали все - залишки можуть бути використані в наступних сезонах, а якщо у вас залишиться якась кількість ТМЦ на складі на кінець сесії - вони будуть враховані у вашій капіталізації за поточною ринковою вартістю із невеликим зниженим коефіціентом.