Укр

Один з видів продажу готової продукції з відстрочкою поставки - є форвардний контракт.

Для того, щоб укласти форвардний контракт перейдіть на екран продажу та у рядку з культурою оберіть з випадаючого списку контрактів форвард.

У вікні, що з'явилось, оберіть бажаний об'єм продажу культури за форвардом. Повзунок вибору об'єму продажу розмічений кольором, зелена зона - це те, що ви вільно можете продати, червона зона - обмеження, що враховує об'єм вже зарезервованого за контрактами (форвардами або опціонами) та прогнозований валовий врожай культури у поточному році.

Ви можете укласти форварди на більші об'єми поставок, ніж прогнозований валовий врожай, якщо ви плануєте якось підняти врожайність або збираєтесь закуповувати врожай у інших гравців.

Оберіть місяць поставки культури, автоматично обраний місяць у якому є перший тиждень строку оптимального часу збору врожаю по культурі. Форвард може бути укладений на строк не ближче ніж через три місяці від поточної дати у сесії та до останнього місяця у сесії.

Форвардний контракт виконується автоматично у кінці останнього тижня місяця на який контракт укладено.

При невиконанні або частковому виконанні умов форвардного контракту вас буде оштрафовано на 20% вартості недопоставленої продукції.