Укр

Переходячи на вкладку ПРОДАЖ, ми маємо можливість не тільки продати товар зі складу, або продати товар по спецпропозиціям, а ще й укласти контракт на продаж - Форвард та Опціон.

Щоб це зробити, потрібно навпроти культури, що ви хочете продати в майбутньому, натиснути на кнопку Укласти контракт та обрати Опціон.

Ви зможете обрати місяць, у якому хочете виконати цю угоду. Від цього буде залежати ціна культуры. Обравши потрібний тоннаж, можна побачити й суму майбутньої угоди. Але майте на увазі, що поки культура не буде продана, вона знаходиться у вас на складі і ви маєте сплачувати її утримання.

Важливо, що в цьому типі контракту, ви бачите вартість контракту. Це грощі які ви сплачуєте клієнту одразу, на випадок невиконання вами цієї угоди. Таким чином ви  страхуєте ризики невиконання.

Цей вид контракту менш вигідний, ніж Форвард. Але він більш надійний. Тому, що ви, у разі невиконання, нічого не втратите, окрім страхування.

Так само цей контракт можна продати іншому гравцю. Якщо ви бачите, що не маєте змоги виконаити його, а грощі за страхування хочете повернути.