Укр

Коли на вашому складі готової продукції є зібраний врожай - ви маєте змогу продавати його по поточним спотовим цінам.

У будь-який час ви можете дізнатись рівень поточних спотових цін та стан власного складу у правому сайдбарі, що видно майже на кожному екрані моделювання.

Поточні спотові ціни на культури змінюються кожен тиждень, в залежності від обраного чи сгенерованого цінового сценарію. Якщо ціна збільшилась в порівнянні зі значенням минулого тижня - поруч із ціною з'явиться зелена стрілка вгору, якщо ціна зменшилась, порівняно з минулим тижнем, - червона стрілка вниз.

Для того, щоб продати культуру по поточній спотовій ціні перейдіть у вікно продажу через випадаючий список або натиснувши на будь-яку спотову ціну у правому сайдбарі. У рядку культури натисніть на "продати", зверніть увагу, що кнопка неактивна якщо у вас на складі не має зібраного врожаю, що зберігається.

У вікні продажу оберіть об'єм продажу культури. Повзунок обрання об'єму продажу позначений кольором: зелена зона - те, що ви вільно можете продати, червона зона - зарезервовано за контрактами (форвардами або опціонами). Ви можете обрати об'єм продажу ігноруючи підказку про резерв, якщо, наприклад, розраховуєте купити потрібну вам кількість врожаю у інших гравців або просто відмовитись від виконання форварду ( опціону).

У нижній частині вікна продажу знаходиться графік історичних змін спотових цін на культуру за останній рік.