Укр

Коли ви обрали бажані параметри вашої компанії у сесії - ви можете повідомити інших гравців, що ви готові почати моделювання. Для цього натисніть кнопку "Я готовий", це змінить ваш статус готовності у списку гравців сесії та зробить неактивними поля для змінення параметрів вашої компанії.

У режимі готовності, поки ви очікуєте, ви бачите всі зміни у базових налаштуваннях сесії, котрі робить гравець, що розпочав сесію, а також можете слідкувати за змінами параметрів інших гравців.

Якщо з якоїсь причини ви вирішили змінити параметри після переходу у режим готовності - натисніть "не готовий" та змініть параметри, потім знову перейдіть у режим готовності. Статус готовності не можна змінювати частіще ніж один раз у п'ять секунд, про час, що залишився до можливої зміни статусу, вас повідомить индикатор на кнопці.

Як тільки всі гравці у сесії перейдуть у режим готовності - гравець, що розпочав сесію, може запустити її, натиснувши на кнопку "почати сесію", усі гравці будуть перенаправлені на екран первинного планування сівозміни.