Укр

Ви маєте можливість слідкувати за результатами сесії впродовж самої сесії, відкривши вкладку зі статистикою з випадаючого списку екранів або у меню сесії. Також після закінчення сесії вам буде запропоновано ознайомитись із статистикою або перейти у панель користувача.

Основний екран статистики містить коротку інформацію про результати сесії, повернення капіталу, EBITDA/гектар та чистого прибутку підприємства та дані по кожному року сесії, кожен, в свою чергу, містить:

  1. Дані про повернення капіталу по культурам
  2. Фінансові показники: робочий капітал, валовий дохід, середнє повернення капіталу за рік, EBITDA/гектар за рік та чистий дохід.
  3. Розподілення культур у сівозміні - кругова діаграма з відсотковим співвідношенням полів різних культур на полі у цьому році.

Якщо у вас PRO акаунт або ви знаходитесь у PRO сесії, ви можете перейти у детальну статистику по культурі, для цього натисніть на культуру у поверненні капіталу по культурам або на круговій діаграммі сівозмін. При натисканні відкриється вікно з детальною статистикою по культурі в цьому році.

Зверніть увагу, що поки сесія не завершиться - усі дані в статистиці динамічно змінюються разом зі зміненням параметрів витрат та прогнозів у сесії (наприклад, списання постійних витрат, витрат на зберігання готової продукції, витрат на обслуговування кредитів, зміни поточних цін на культури, змінення прогнозів врожайності, тощо).