Укр

Детальна статистика по культурі включає в себе дані про витрати, агрономічні, фінансові та трейдингові результати по культурі у конкретному році.

Поки сесія не завершена, дані по культурі переважно прогнозовані та динамічно змінюються разом із зміною параметрів витрат та прогнозів у сесії (наприклад, списання постійних витрат, витрати на зберігання готового врожаю, витрат на обслуговування кредитів, зміну поточних цін на культури, змінення прогнозів врожайності, тощо).

Дані по культурі включають у себе:

Технічна карта культури дає змогу побачити фактичні та планові значення внесення витрат на насіння, добрива та ЗЗР, а також побачити дати внесення ТМЦ у визначені преіоди доступності техоперацій (оптимальний/неоптимальний час). Дані фактичних та планових значень усереднюються якщо у різні поля культури вносилися разні витрати на ТМЦ.

Графік впливу різних факторів на культуру дозволяє побачити як вони позначилися на її підсумоковій врожайності. Серед факторів впливу - вплив погоди, відхилення та вплив внесення насіння, добрив та ЗЗР, вплив попередників. Аналіз факторів, що впливають на зміни врожайності, дає змогу точніше побудувати причинно-наслідкові зв'язки між вашими діями та прогнозом врожайності.

Графік змін на ціни та реєстрація продажу дозволяє бачити динаміку спотовых та форвардних цін, зробити висновки про своєчасність продажу культури.