Укр

Для кожного з років в моделюванні при створенні сесії задається певний погодний та ціновий сценарій шляхом випадкового вибору з доступних сценаріїв та рекомендації по ньому.

Цінові сценарії в моделюванні побудовані виходячи з реальних історичних даних змінення цін на культури із кореляцією між спотовими та форвардними цінами в Україні за останні 10 років, плюс додано кілька випадкових сценаріїв

Погодні сценарії в моделюванні враховують (поки) тільки зміни вологості (облік впливу температури у майбутніх планах) та побудовані на базі історичних, але аналітично усереднених сценаріїв зміни вологості та кількості осадів в Україні за останні 15 років, плюс кілька змішаних сценаріїв.

У режимі PRO сесії, гравцю, що розпочав сесію, доступений ручний вибір погодних та цінових сценаріїв.

Для того, щоб обрати один з доступних сценаріїв - натисніть на іконку відповідного сценарію поруч із індикатором року та оберіть бажаний сценарій з випадаючего списку, іконка року, для якого обраний якийсь конкретний не випадковий сценарій підсвічується кольором та при наведенні курсору з'являється назва обраного сценарію.

Таке налаштування доступне для кожного року у сесії, якщо для якогось року гравець, що розпочав сесію, не обере визначений сценарій - при початку сесії сценарій буде обраний випадковим чином.