Укр

Коли на віджеті поля ви бачите доступну до виконання техоперацію (індикатор техоперації пофарбований кольором культури та знаходиться у рамках поточного тижня, а іконка техоперації кольорова) у вас є два варіанти виконання даної техоперації:

  1. Ви можете натиснути на індикатор техоперації у поточному тижні та провести техоперацію із заданими на етапі планування сівозміни налаштуваннями.
  2. Ви можете натиснути на іконці техоперації у правій частині рядка техоперації та перейти у екран детальних витрат по внесенню ТМЦ у цю техоперацію. Це потрібно, якщо ви хочете скорегувати витрати ТМЦ у цю операцію, наприклад, через несприятливі погодні умови або недостатню кількість грошей на проведення техоперації.

Екран деталізації витрат на внесення ТМЦ при проведенні техоперації містить повзунок зміни витрат з індикаторами пропорційності мінімальних, середньозважених та максимальних історичних витрат на внесення ТМЦ у цю техоперацію в обраному регіоні, схожі індикатори ви вже бачили при деталізації витрат на планування сівозміни.

Додатково відображається голубий індикатор - це обраний вами на етапі планування сівозміни рівень витрат.

Зміна витрат динамічно впливає на валові витрати на ТМЦ у цій операції та прогноз врожайності, що, в свою чергу, впливає на прогноз валового врожаю.

Користувачі PRO сесій мають можливість налаштовувати затрати до всіх полів обраної культури із екрану деталізації витрат технічних операцій. При переключенні режиму з вибору параметрів для одного поля або для всіх полів культури - динамічно змінюються валові витрати, показуючи витрати на одне поле або на всі поля культури відповідно.

У лівій частині екрану деталізації витрат є зона з описом запланованих та фактично внесених витрат по даному типу ТМЦ в полі, для отримання наочної інформації про витрати, які вже внесені та ще мають бути.

У нижній частині екрану деталізації витрат ви знайдете карту техоперацій по цьому полю із зазначенням фактичних та запланованих витрат на всі операції по всім видам ТМЦ.

Зверніть увагу, що для озимих культур карта техоперацій зациклена. Так, наприклад, знаходячись у лютому на карті техоперацій по озимій пшениці ви побачите техоперації внесення насіння, добрив та ЗЗР у вересні - це вересень минулого року.

Блакитний індикатор на одному рівні з жовтим. Що це означає?

Швидше за все, на етапі планування сівозміни, ви не змінили витрати на цей вид ТМЦ відносно середньозваженого і ваш запланований рівень витрат збігається із середньозваженим.

Бігунок витрат не рухається або рухається посмиком.

Зверніть увагу на кількість внесених в цю операцію ТМЦ, ймовірно це внесення з низькими витратами і мінімальна зміна витрат в 1 долар якраз і є цей стрибок бігунка.